AUTOSEDAČKY - KIWY

zavřít mapu

AUTOSEDAČKY - KIWY

  • Nacházíte se:
  • Úvod
  • AUTOSEDAČKY - KIWY

Kiwy je značkou italského výrobce Segrall Srl.

Vyrábí autosedačky skupiny   0/1,   1,   2/3,   1/2/3   – několik modelů v různých barevných odstínech.

Dále vyrábí exkluzivní kolekci autosedaček s potahem z pravé kůže kombinované s Hi-Tec prodyšnými, antialergenními materiály. Každý kus je originál, vyráběný ručně.

Autosedačky označené SA-ATS mají unikátní patentovaný systém s vloženým tlumičem, který je schopen pohltit až 30% energie při nárazu.

Bezpečnostní systém „SA-ATS“, který byl firmou Kiwy zaveden a patentován pro autosedačky Kiwy skupiny 1 (9-18 kg), představuje v bodu bezpečnosti dítěte ojedinělou novinku. Dynamické testy, které byly provedeny se systémem a bez systému SA-ATS dokazují efektivitu systému. Výrazná část energie při nárazu se s novým systémem SA-ATS dodatečně snižuje.

Zrychlení a síly, které se běžně bez systému dostávají blízko k hranici 55 g, přípustné podle současných norem ECE, se snížily přibližně o 30% při použití systému SA-ATS u dětských autosedaček. U tohoto systému je kombinováno snížení energie nárazu pomocí hydraulického tlumiče (tlumiče nárazu) ve spojení se zádržným systémem pásu na těle dítěte. V případě čelního nárazu vozidla dochází ke značnému snížení akceleračních sil, kterým je dítě vystaveno.

Online katalog k autosedačkám KIWY

Online katalog

Dotaz na produkt AUTOSEDAČKY - KIWY

ODESLAT DOTAZ

UpozorněníJediným autorizovaným distributorem dětských vozítek Peg Perego pro Českou republiku je VISPA Náchod s.r.o.

ZOBRAZIT

Jsme autorizovaný distributor